slot malaysiacasino online malaysia
9. Ulusal Tarım Kongresi

9. Ulusal Tarım Kongresi

by
351 351 people viewed this event.

Değerli Katılımcılar,
Bilimsel çalışmalarda kalite ve güvenilirliğin artırılması gerçeğinden yola çıkarak, Tarım alanındaki  güncel bilgilerin ülkemiz araştırmacıları arasında paylaşımı, ülkemize ve bilim dünyasına ciddi katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle  bilim insanlarının 9. Ulusal Tarım Kongresi’nde ONLİNE olarak buluşmasını oldukça önemsemekteyiz.

Tarım bilimleri; Bahçe Bitkileri, Bitki Koruma, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Tarım Makinaları, Zootekni, Veteriner Hekimlik, Su Ürünleri, Tarla Bitkileri, Gıda Mühendisliği, Biyoteknoloji, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme gibi multidisipliner alanların bir arada ve işbirliği içinde çalışmasını gerektirmektedir.  

Düzenlenen kongre oturumlarında multidisipliner çalışmalarla katılım bilim dünyasının zenginleşmesine sebep olacaktır.Bütün pozitif enerjimiz ve heyecanımızla ülkemizde Tarım Bilimlerin parlak geleceği ve evrensel bilime katkı sağlamak için, sizlerin de desteğiyle bilimsel, paylaşımcı ve katılımcı bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.

Bu amaçla sizleri 08-10 Ekim 2022 tarihlerinde ONLİNE olarak düzenleyeceğimiz kongreye  davet etmekten onur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

KONGRE BAŞKANI

Prof. Dr. Serra HEPAKSOY

Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-14 / 09:00 to
2022-10-16 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends