slot malaysiacasino online malaysia
9. ULUSLARARASI ÜROJİNEKOLOJİ KONGRESİ

9. ULUSLARARASI ÜROJİNEKOLOJİ KONGRESİ

by
164 164 people viewed this event.

Sevgili Meslektaşlarım,

9. Uluslararası Ürojinekoloji Düzenleme Kurulu ve Bilimsel Danışma Kurulu adına, 25-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Denizli, Richmond Pamukkale Termal’de yapılacak olan toplantımıza sizleri davet etmekten onur duyarım.

Bu yıl sadece Türkiye’de değil, Dünya’da da benzersiz bir kongre konseptimiz var. Uluslararası davetli konuşmacılar dışında tüm konular kurs kapsamında işlenecek ve alanında uzman kurs eğitmenleri tarafından detaylı olarak anlatılacaktır. Bu nedenle sloganımız ‘9 kurs hepsi bir arada’dır. Bu kavram, bilginin kaçınılmaz aktarımının günümüzdeki son gelişmelere uygun olması gerektiği inancından doğmuştur. Toplamda 9 kurs olacak ve başlıkları ‘Kadın Fonksiyonel Estetik Jinekolojik Cerrahi Kursu, Cinsel İşlev Bozuklukları ve Rehabilitasyon Kursu, Vajinoplasti Kursu, Vajinal Histerektomi ve Kolpokleisis Kursu, Anti-inkontinans Cerrahisi Kursu, Ön ve Arka Vajen Kompartman Cerrahisi Kursu, Postpartum Kanama ve Yönetimi Kursu, Kronik Pelvik Ağrı; Tanı ve Tedavi Kursu, Laparoskopik Pelvik Taban Cerrahisi Kursu’ şeklindedir.

Çalışmalarınızı bu uluslararası kongreye gönderebilirsiniz. Kongreye kabul edilen özetler, ISBN’li Kongre Bildiriler Kitabında yayınlanacaktır. Sizlerden gelen bildiriler kongremizi zenginleştirecek ve tartışma platformları oluşturacaktır.

2022 sonbaharında Pamukkale’nin şifalı doğasında sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Sağlıklı kalın,
Başkan,
Derya KILIÇ

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-25 / 09:00 to
2022-11-27 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends