slot malaysiacasino online malaysia
Çukurova Solunum Günleri

Çukurova Solunum Günleri

by
230 230 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nın ev sahipliğinde bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Çukurova Solunum Günleri’ni hazırlıyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Çukurova bölgesi, başta Adana ili olmak üzere, 250’den fazla Göğüs Hastalıkları hekimi ve ilgili branşlardan göğüs cerrahisi gibi, pek çok hekimiyle akciğer sağlığı ile ilgili mücadelede, ülkemizin en yoğun hizmet veren bölgelerinden birisidir. Tıptaki gelişmelerin oldukça dinamik olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Takip ettiğimiz ulusal ve uluslararası kongrelere ek olarak yapılacak bölgesel sempozyumlar ve yoğun bilimsel programlarla, alanımızla ilgili pek çok konunun kısa sürede ve son bilimsel veriler ışığında tartışılmasının oldukça değerli olduğu düşüncesindeyiz.

‘Çukurova Solunum Günleri’nde, alanımızla ilgili multidisipliner yaklaşımın ön plana çıkarılması hedeflenmiş olup, ilgili diğer branşlardan da katkı alınması hedeflenmektedir. Sempozyumda ele alınacak konu başlıkları, hastalık yükleri ve bilim dünyasındaki yeni gelişmeleri içeren konular olarak belirlenmiştir.

Bilimsel programa ek olarak Kasım ayında Adana’mızın ılık sonbahar mevsiminde katılımcıların güzel bir hafta sonu geçirmeleri, bu güzel kentimizin tarihi dokusunu ve geleneksel lezzetlerini daha yakından tanımaları arzulanmıştır.

Meslektaşlarımızı ve alanımızla ilgili çalışan tüm kesimleri Çukurova Solunum Günleri’ne davet ediyoruz.

25-27 Kasım 2022 tarihlerinde ‘Çukurova Solunum Günleri’nde buluşmak dileğimizle,

Saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. İsmail Hanta

Sempozyum Sekreteri
Doç.Dr.Funda Coşkun

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-25 / 09:00 to
2022-11-27 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends