slot malaysiacasino online malaysia
INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi

INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi

by
269 269 people viewed this event.

Saygıdeğer Bilim İnsanları,

INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi, 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde, TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un himayelerinde,  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliği ve Uluslararası Balkan Üniversitesi (Makedonya) iş birliği ile düzenlenecektir.

Daha önce Malaga, Kudüs, Buhara, Romanya, Üsküp, Ankara ve Bakü’de yapılmış olan INCSOS’un sekizincisi Tekirdağ’da gerçekleştirilecektir. Yüz yüze olarak düzenlenmesi planlanan kongrenin dili Türkçe ve İngilizcedir. Sunumlar sırasında çeviriler yapılacaktır. 

Sosyal bilimler alanında bilim insanlarının bir araya geleceği, ortak kültür, dil, tarih, edebiyat, coğrafya vb. konuları içeren bildirilerin yer alacağı kongrede yeni bilimsel çalışmalarla geçmişten geleceğe ışık tutmak hedeflenmektedir.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, ISBN’li bildiri özet kitabında yayımlanacaktır. Tam metinler ise, ISBN’li bildiri kitabında “tam metin bildiri” olarak veya kongre kitabında “kitap bölümü” olarak ya da Tr Dizin’de taranan dergilerde “makale” olarak yayımlanacaktır.

Sosyal bilimlerin tüm alanlarında bildirilerin kabul edileceği INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ne bildirileriniz ile katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla,

                                                                                                   Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı 

                                                                                                     Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-20 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends