slot malaysiacasino online malaysia
Uluslararası Biyokimya Kongresi 2022 – 33. Ulusal Biyokimya Kongresi

Uluslararası Biyokimya Kongresi 2022 – 33. Ulusal Biyokimya Kongresi

by
272 272 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Arkadaşlar, 

İnsanlık olarak pandeminin zor dönemini atlattık gibi görünüyor. Bugüne dek süre gelen yaklaşık iki yıllık süreç sonunda pandemi hakkında bilgimiz arttı, pandemi şartlarına daha iyi uyum sağladık, diyebiliriz. Ancak tehlikenin hala devam ettiğini de gözden uzak tutmamak gerekiyor.

Geçen yıl kongremizi gerekli önlemleri alarak fiziki şartlarda, Gaziantep’te yaptık. Toplam 588 katılımcının yer aldığı kongreyi COVID-19 açısından kazasız atlattık.

Bu yıl ekim ayı sonunda pandemi bakımından durumun çok daha rahat olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla kongremizi gene fiziki şartlarda yapacağız.

Kongremiz Cumhuriyet Bayramımızı kapsayacak şekilde ve bir uluslararası kongre olarak 26-30 Ekim 2022 tarihinde yapılacak. Kongre mekanı ise Ilıca Hotelİzmir Çeşme.

Sizleri Uluslararası Biyokimya Kongresi 2022 // 33. Ulusal Biyokimya Kongresi’nde zengin bilimsel programı paylaşmaya, diyagnostik firmalarının ürünlerini yakından tanımaya, yüz yıl önce düşman işgalinden kurtulan güzel İzmir’imizin bu hoş beldesinde bir araya gelmeye, 99. yıl dönümünde Cumhuriyet Bayramımızı birlikte kutlamaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.
Dr. Doğan YücelTBD Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-26 / 09:00 to
2022-10-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends