slot malaysiacasino online malaysia
22. Ulusal Romatoloji Kongresi

22. Ulusal Romatoloji Kongresi

by
268 268 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

2022 yılında, 26-30 Ekim tarihlerinde, Antalya’da, 22. Ulusal Romatoloji Kongresini düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Bu kongrede, sürekli yeni bilgilerin güncelimize girdiği bir bilim dalı olan romatolojideki yeni gelişmeleri izlemek, özetlemek ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Erişkin ve pediyatrik romatoloji konularının özenle seçilip işleneceği bilimsel oturumlar, konferanslar, uzmanına danış toplantıları yanında, olgu sunumları, sözlü/poster bildiri oturumları ve uydu sempozyumları ile bu amacımıza ulaşmayı hedefliyoruz; verimli ve yararlı bir kongre olması için hazırlanıyoruz.

Ayrıca kongre öncesinde, özgün konularda, bilgi ve becerilerimizin artmasına katkı sağlayacağını ve yeni araştırmalara zemin hazırlayacağını düşündüğümüz kurslarımız da olacaktır. Bunun dışında, önceki ulusal kongrelerimizde olduğu gibi, kongremizin gücünü ve kapsama alanını artıracak hemşirelik oturumları da olacaktır.

Pandeminin hızla gerilemesini ve yüz yüze toplantımızı engelleyecek bir durum olmamasını umuyoruz. Bu kongrenin verimliliği, sizlerin kongreye katılımınız ve katkılarınızla daha da artacaktır. Yurdumuzun en önemli tatil beldelerinden birisi olan Antalya’da bulunmak, yoğun bir kongre programı yanında, bizleri bir parça dinlendirecek, huzur dolu bir ortamda olmamıza da katkı sağlayacaktır. Kongrenin sizde yeni bilimsel ufuklar açmasını, yeni araştırmalar için kıvılcımlar oluşturmasını, yeni dostluklar, neşeli ortamlar için zemin hazırlamasını, bilimsel olarak doyurucu ve huzurlu olmasını diliyoruz.

Ayrıca, kongre takvimimize 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın girmesi ve Cumhuriyetimizin 99. Yılını, birlikte coşkuyla kutlamamıza olanak sağlayacak olması, bizleri gururlandırmakta ve heyecanlandırmaktadır.

22. Ulusal Romatoloji Kongremizde, tüm üyelerimizle, pediyatrik ve erişkin romatolojiye gönül veren tüm hekimlerimizle ve hemşirelerimizle birlikte olmayı diliyoruz.

Kongrede buluşmak ve yüz yüze bir araya gelmek dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Yasemin Kabasakal
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-26 / 09:00 to
2022-10-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends