slot malaysiacasino online malaysia
Uyku Derneği 9. Uyku Bozuklukları kongresi

Uyku Derneği 9. Uyku Bozuklukları kongresi

by
194 194 people viewed this event.

Değerli Üyelerimiz, meslektaşlarımız

Bu yılki 9. Uyku Bozuklukları kongremizi 13-16 Ekim tarihlerinde, sertifikalı 13.Uyku Bozuklukları Hekim Kursu ve 11. Uyku Teknisyenliği Kursumuzla beraber Adana’da gerçekleştireceğimizi sizlere haber vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan olağanüstü pandemi günleri sonrasında tedbirlere uyarak, özlediğimiz şekilde yüz yüze güzel bir kongre geçirmek için derneğimizin tüm bilimsel aktivitelerinde olduğu gibi bu kursumuzu da UYKUDER bünyesinde yer alan Çalışma Grupları ve UYKUDER Okulunun ortak çalışmalarıyla şekillendirdik. UYKUDER’in önemli önceliklerinden olan, Uyku Tıbbına multidisipliner yaklaşımı yine ön planda tutmaya çalıştık. Uyku Tıbbına gönül vermiş, deneyimli, çok farklı alanlarda uzmanlaşmış akademisyenlerin katılımı ile kongre ve kurslarımız gerçekleşecektir. Kongre bilimsel programımızda günlük hayatta Uyku Tıbbı pratiğine yardımcı ve destek olacak polisomnografi ve PAP cihazları tanıtımı ile ilgili sempozyumlar yer alacaktır. Ayrıca uyku laboratuvarlarında yaşanan sorunlar, alınacak tedbirler, yeni ehliyet yönetmeliği ve düzenlemeler ile ilgili paneller, olgu, poster ve sözel sunum oturumları hazırladık.

Uyku Tıbbına yeni adım atan meslektaşlarımız için Sertifika Programımızın teorik ayağı olan Uyku Bozuklukları ve Teknisyen Kurslarımızın sınavını bir hafta sonra 23 Ekim Pazar günü online olarak yapacağız. Tüm oturumlar kayıt yaptıran kursiyerlerimiz için web sitemizde sınav tarihine kadar açık olacaktır, bu şekilde sertifika sınavına rahat ve kolay hazırlanma imkanı sunmuş olacağız . Son derece doyurucu bir program ile teorik bilgileri edinen meslektaşlarımız Derneğimiz tarafından akredite edilen bir merkezde 1 aylık pratik eğitim sonrası Uyku Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Uyku laboratuvarlarının vazgeçilmez öğeleri olan değerli uyku Teknisyenleri için bilgilerini güncelleme ve sertifikası olmayan teknisyenlerimiz içinde sertifika alma imkanı sunulacaktır. Kurs sonrası başarılı olan kursiyerler, teorik eğitim sonrası 1 aylık pratik eğitim ile teknisyen sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Kültürel ve gurme lezzetleri ile ünlü güzel Adana ilimizde, zengin sosyal ve bilimsel programlarımızla güzel anılar biriktireceğiniz bir yeni kongremizde daha sizlerle olmak dileği ile, en içten sevgi ve saygılarımızla

Dernek Başkanı

Dr. Hüseyin Lakadamyalı

Kongre Başkanları

Dr. Duygu Özol & Dr. Ayşe İriz

Kurs Sekreterleri

Dr. Hilal Ermiş & Dr. Ayşe Seçil Kayalı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-13 / 09:00 to
2022-10-16 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends