slot malaysiacasino online malaysia
4. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi

4. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi

by
248 248 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Disiplinimizin diğer diş hekimliği ve tıp bilimleri ile yakın ilişkisi göz önüne alındığında Multidisipliner bir kongre düzenlemenin fikrini ve bu kongreyi diğer bilim dallarını da katarak daha geniş çaplı ve bir kongre olarak organize etmenin heyecanı içindeyiz. Bu sene uluslararası formatta düzenleyeceğimiz ODMFR 2022 Kongresi (4. Uluslararası Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Kongresi) 19 Ekim- 23 Ekim 2022 tarihleri arasında, Palm Wings Ephesus Hotel, Selçuk-İzmir’de düzenlenecektir.

Bu kongrede Endodonti, Periodontoloji, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi gibi disiplinlerin radyoloji ile multidisipliner yaklaşımları izlenecektir. Ayrıca Avrupa Dentomaksillofasiyal Radyoloji Derneği’nin (EADMFR) iş birliği içinde Temporomandibular Eklem Kursu yanı sıra USG Kursları düzenlenecektir. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji derneğimiz tarafından geçmiş yıllarda olduğu gibi en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri yanında ilk defa vereceğimiz Prof. Dr. Erdoğan Turgut Hocamız adına özel çalışma ödülümüzde verilecektir. Ayrıca bu yıl ilk defa düzenlemeyi planladığımız endüstri partnerlerimizle sponsorlarımız ürünleri ile ilgili yenilikleri size iletmeye çalışacaklardır.

Ayrıca son çıkan yönetmelikler dikkate alınarak kongremizde isteyen katılımcıların sunumları süreli yayın yapan ve TR dizinde ULAKBİM’de kayıtlı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinde “European Annals of Dental Sciences” tam metinli olarak yayınlanacaktır. Detaylı bilgiye bildiri gönderim kurallarından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal programlarımız, geleneksel tavla turnuvamız ve gala yemeği ile üyelerimiz ile yüz yüze birlikte olmanın heyecanını taşıyoruz.

Her zaman olduğu gibi güzel bir kongrede hep birlikte olmak dileğiyle,

Saygılarımla,

Prof. Dr. Kaan ORHAN

Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-19 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends