slot malaysiacasino online malaysia
5. Uluslararası Tıp Bilimleri ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

5. Uluslararası Tıp Bilimleri ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

by
239 239 people viewed this event.

Beşincisini düzenleyecek olduğumuz kongremizin bu buluşmasını 08-09 Ekim 2022 tarihinde İstanbul merkezli olarak uzaktan erişim ile gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kongremizin beşinci buluşmasında Temel Tıp Bilimleri, Dahili Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri ve Diğer Bilimleri şeklinde düzenlemekteyiz. Kongremizde hedeflemiş olduğumuz amaç farklı tıp alanları ile yine farklı diğer bilimlerin ortak olarak hareket etmesine katkı ve olanak sağlamaktır. Birçok farklı tıp bilimleri başta olmak üzere diğer farklı bilimlerin bir araya getirilmesine katkı sağlayarak multidisipliner bir yaklaşım anlayışını yakalamak istedik. Kongremizin tüm katılımcılar adına faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini tüm iyi niyetlerimizle temenni ediyoruz. Kongremizin beşinci buluşmasında görev alan teknik ekip başta olmak üzere bilimsel anlamda destek sağlayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyor, kongremizde buluşmak üzere tüm katılımcılar ve bilim insanlarına esenlikler diliyoruz. 

NOT: Kongre düzenleme kurulu kararı ile uzaktan “ONLINE” şeklinde “UZAKTAN ERİŞİM – ZOOM” ile katılımcılar kongremize katılım sağlanabilecektir.

gulsen
 Prof. Dr. Ümran SEVİLKongre BaşkanıHasan Kalyoncu Üniversitesi [email protected] Prof. Dr. Gülsen DEMİR Kongre Eş Başkanı Emekli Öğretim Üyesi

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-08 / 09:00 to
2022-10-09 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Category

Share With Friends