slot malaysiacasino online malaysia
Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 28. Ulusal Kongresi

Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 28. Ulusal Kongresi

by
279 279 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl, 28. GKDAYB Kongremiz 23-25 Eylül tarihlerinde Manisa’ da gerçekleştirilecektir. Pandemi sebebiyle etkinliklerimizin sınırlandığı bu süreçte, yeniden bir arada olabileceğimiz için mutluyuz. 

Kongremizde güncel konuları ele alarak, klinik ve bilimsel açılardan birlikte tartışmayı, deneyim ve bilgiyi paylaşarak çoğaltmayı hedefledik.  Her zaman olduğu gibi kongre öncesi düzenleyeceğimiz kurslarımızla, özellikle genç meslektaşlarımızla günlük pratiğimizden uygulama ve teorik bilgi ve becerilerimizi  paylaşacağız.

Manisa ili, Spil Milli Parkı eteğinde yer almakta olup günümüze dek gelen pek çok tarihi değere sahiptir. Bunlardan,  tarihte ilk kez parayı basan ve kullanan Lidya Krallığı’nın başkenti Sardes (Sart) antik kenti ve Şehzadelerin yönetime hazırlandığı merkezlerden biri olarak Osmanlı Dönemi Eserleri dikkat çekicidir. Kongremizin sosyal etkinlikleri içinde, hep birlikte tarihimizin günümüzdeki tanıkları olacağımızı umuyoruz.   

GKDAYB Yönetim kurulu olarak sizi 28. Kongremize, Manisa’ ya davet ediyoruz. Bir arada olabilmeyi, birlikte verimli ve keyifli bir kongre geçirmeyi diliyoruz. 

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Tülün Öztürk 
GKDAYB Yönetim Kurulu adına

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-23 / 09:00 to
2022-09-25 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends