slot malaysiacasino online malaysia
II. Konya Romatoloji Sempozyumu

II. Konya Romatoloji Sempozyumu

by
183 183 people viewed this event.

Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Romatoloji Bilimdalı tarafından düzenlenecek II. Konya Romatoloji Sempozyumu’nun 7-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirileceğini ilan etmekten mutluluk duymaktayız.

Geçtiğimiz yıl ilkini büyük bir heyecanla gerçekleştirdiğimiz I. Konya Romatoloji Sempozyumu’nun meslektaşlarımız tarafından takdir görmesi şevkimizi artırdı. Bilim dünyasındaki gelişmelere paralel olarak romatoloji alanındaki bilgi ve yenilikler de sürekli güncellenmektedir. II. Konya Romatoloji Sempozyumu’nu da romatizmal hastalıklara ait konuların tartışılacağı konferanslar, paneller, “uzmanına danış” seansları, sözlü veya poster bildiri şeklindeki oturumlarla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Romatoloji ve diğer ihtisas alanlarında uzman konuşmacılar tarafından romatizmal hastalıklardaki patogenez, klinik, tanı, ayırıcı tanı ve tedavi konularında güncel veriler  ele alınacak ve moderatör hocalarımız başkanlığında meslektaşlarımız ile tartışılıp değerlendirilecektir. Uydu sempozyumlarında yeni tedavi ajanlarını yakından tanıma fırsatı bulacağız ve global tıp dünyasının romatoloji alanında geldiği noktayı hep birlikte değerlendireceğiz.  Sempozyumumuzda işlenecek konuların başta iç hastalıkları ve romatoloji alanında uzmanlık öğrencileri ile yan dal uzmanlarına faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Bilimsel ve sosyal açıdan verimli bir toplantı olmasını ümit ettiğimiz etkinliğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Recep TUNÇ

Sempozyum Başkanı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Abd.

Doç. Dr. Adem KÜÇÜK

Sempozyum Genel Sekreteri

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Abd.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-07 / 09:00 to
2022-10-09 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends